Program Campionatul Mondial de Fotbal 2014

joi, 12 iunie 2014
GrA Arena de Sao PauloSao Paulo TVR 1 Brazilia 3 – 1 Croatia
vineri, 13 iunie 2014
GrA Estadio das DunasNatal TVR 1 Mexic 1 – 0 Camerun
GrB Arena Fonte NovaSalvador TVR 1 Spania 1 – 5 Olanda
sâmbata, 14 iunie 2014
GrB Arena PantanalCuiaba TVR 1 Chile 3 – 1 Australia
GrC Estadio MineiraoBelo Horizonte TVR 1 Columbia 3 – 0 Grecia
GrD Estadio CastelaoFortaleza TVR 1 Uruguay 1 – 3 Costa Rica
duminica, 15 iunie 2014
GrD Arena AmazoniaManaus TVR 1 Anglia 1 – 2 Italia
GrC Arena PernambucoRecife TVR 1 Coasta de Fildes 2 – 1 Japonia
GrE Estadio NacionalBrasilia TVR 1 Elvetia 2 – 1 Ecuador
GrE Estadio Beira-RioPorto Alegre TVR 1 Franta 3 – 0 Honduras
luni, 16 iunie 2014
GrF Estadio Do MaracanaRio de Janeiro TVR 1 Argentina 2 – 1 Bosnia
GrG Arena Fonte NovaSalvador TVR 1 Germania 4 – 0 Portugalia
GrF Arena Da BaixadaCuritiba TVR 1 Iran 0 – 0 Nigeria
marti, 17 iunie 2014
GrG Estadio das DunasNatal TVR 1 Ghana 1 – 2 SUA
GrH Estadio MineiraoBelo Horizonte TVR 1 Belgia 2 – 1 Algeria
GrA Estadio CastelaoFortaleza TVR 1 Brazilia 0 – 0 Mexic
miercuri, 18 iunie 2014
GrH Arena PantanalCuiaba TVR 1 Rusia 1 – 1 Coreea de Sud
GrB Estadio Beira-RioPorto Alegre TVR 1 Australia 2 – 3 Olanda
GrB Estadio Do MaracanaRio de Janeiro TVR 1 Spania 0 – 0 Chile
joi, 19 iunie 2014
GrA Arena AmazoniaManaus TVR 1 Camerun 0 – 4 Croatia
GrC Estadio NacionalBrasilia TVR 1 Columbia 2 – 1 Coasta de Fildes
GrD Arena de Sao PauloSao Paulo TVR 1 Uruguay 1 – 0 Anglia
vineri, 20 iunie 2014
GrC Estadio das DunasNatal TVR 1 Japonia 0 – 0 Grecia
GrD Arena PernambucoRecife TVR 1 Italia 0 – 1 Costa Rica
GrE Arena Fonte NovaSalvador TVR 1 Elvetia 2 – 5 Franta
sâmbata, 21 iunie 2014
GrE Arena Da Baixada – Curitiba TVR 1 Honduras 1 – 2 Ecuador
GrF Estadio Mineirao – Belo Horizonte TVR 1 Argentina 1 – 0 Iran
GrG Estadio Castelao – Fortaleza TVR 1 Germania 2 – 2 Ghana
duminica, 22 iunie 2014
Gr. F Arena Pantanal – Cuiaba TVR 1 Nigeria 1 – 0 Bosnia
Gr. H Estadio Do Maracana – Rio de Janeiro TVR 1 Belgia 1 – 0 Rusia
Gr. H Estadio Beira-Rio – Porto Alegre TVR 1 Coreea de Sud 2 – 4 Algeria
luni, 23 iunie 2014
GrG Arena AmazoniaManaus TVR 1 SUA  2 – 2 Portugalia
GrB Arena de Sao PauloSao Paulo TVR 1 Olanda 2 – 0 Chile
GrB Arena Da BaixadaCuritiba TVR 1 Australia 0 – 3 Spania
GrA Estadio NacionalBrasilia TVR 1 Camerun 1 – 4 Brazilia
GrA Arena PernambucoRecife TVR 2 Croatia 1 – 3 Mexic
marti, 24 iunie 2014
GrD Estadio das DunasNatal TVR 1 Italia 0 – 1 Uruguay
GrD Estadio MineiraoBelo Horizonte TVR 2 Costa Rica 0 – 0 Anglia
GrC Arena PantanalCuiaba TVR 2 Japonia 1 – 4 Columbia
GrC Estadio CastelaoFortaleza TVR 1 Grecia 2 – 1 Coasta de Fildes
miercuri, 25 iunie 2014
GrF Estadio Beira-RioPorto Alegre TVR 1 Nigeria 2 – 2 Argentina
GrF Arena Fonte NovaSalvador TVR 2 Bosnia 3 – 1 Iran
GrE Arena AmazoniaManaus TVR 2 Honduras 0 – 3 Elvetia
GrE Estadio Do MaracanaRio de Janeiro TVR 1 Ecuador 0 – 0 Franta
joi, 26 iunie 2014
GrG Arena PernambucoRecife TVR 2 SUA 0 – 1 Germania
GrG Estadio NacionalBrasilia TVR 1 Portugalia 2 – 1 Ghana
GrH Arena de Sao PauloSao Paulo TVR 1 Coreea de Sud 0 – 2 Belgia
GrH Arena Da BaixadaCuritiba TVR 2 Algeria 1 – 1 Rusia

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *